Sadece üniversite değil hayatı kazandırıyoruz

Sadece üniversite değil, hayatı kazandırıyoruz.

Spor dershanesi spor etkinlikleri şirketi olarak herşeyden önce spor sektöründen meslektaşımız olmayı hak edecek öğrencilerle çalışmayı tercih ediyoruz. Ticari olmayan bir yapıda olan hazırlık organizasyonumuz da ilk olarak öğrencilere seçtikleri mesleğin değer ve önemini vurgulamaktayız. Bütün amacımız öğrencilerimizin bir BESYO bölümüne yerleşmesi değildir.

Bir hazırlık kursundan çok daha fazlası

Spor Bilimleri Fakülteleri hakkında tüm Türkiye de ki insanları bilinçlendirmeyi hedefleyen spor dershanesi ücretsiz seminer programları ve ücretsiz danışmanlık hizmetleri ile herkesle bilgisini paylaşan bir yapıdadır.

Öğrencilerimizle sadece 3 4 ay değil bir ömür birlikteyiz.

Şirketimiz yalnızca hazırlık kursu organizasyonundan ibaret değildir. Bu sebeple öğrencilerimizin daha okula girmeden düzenlediğimiz spor etkinliklerinde görev almaları, okula girdikten sonra da yetenekleri doğrultusunda eğitip programlarımızda yetiştirilerek sektörde iyi pozisyonlarda çalışma yapmaları sağlanmaktadır. Bu sebeple mesleki anlamda ve iş bulma konusunda öğrencilerimiz herhangi bir sıkıntı çekmemektedirler.

Style switcher RESET
Color settings
Color1
Color2